Keşfet

hali-yikama-makinesi-mass-6000
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Mass

Makineleri Keşfet
hali-yikama-makinesi-hulk-4200
720.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Hulk

Makineleri Keşfet
hali-yikama-makinesi-hero-f8-3000
504.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Hero

Makineleri Keşfet
hali-yikama-makinesi-worker-3000
216.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Worker

Makineleri Keşfet
hali-yikama-makinesi-cool-3000
576.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Cool

Makineleri Keşfet

Euromak halı yıkama makineleri uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanıma uygun olarak sağlam malzeme yapısından geliştirilmiştir.

Halı yıkama makineleri, fırça sistemi, güçlü motoru ve teknolojik aksamı ile maksimum iş verimliliği sağlanabilmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Euromak endüstriyel halı yıkama makineleri, yatırımlarınızın en karlı şekilde geri dönüşünü garanti edecek tasarım ile geliştirilmiştir.

Size en uygun halı yıkama makinesi hangisi?

Model Fırça Sayısı Günlük Kapasite Hareket Sistemi Max. Halı Motor Gücü
Mass 8-12 Adet 1000-3000 m2 PLC Kontrol 6000 mm 16.60-30.69 kwh
Hulk 16 Adet 2000-2500 m2 PLC Kontrol 4000 mm 29.90-32.81 kwh
Cool 8 Adet 1250-2000 m2 PLC Kontrol 4000 mm 18.08-23 kwh
Hero F8 8 Adet 1000-1750 m2 Mekanik Kontrol 4200 mm 15.1-17.32 kwh
Worker 5 Adet 600-750 m2 Mekanik Kontrol 4000 mm 12.19-14.02 kwh

Sıkça Sorulan Sorular

Halı yıkama makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?

Halı yıkama makinelerinin, işletmenin bulunduğu bölgedeki halı kullanım alışkanlıkları, hane sayısı ve rekabet faktörü hesaplanarak ilgili kapasiteyi karşılayabilecek büyüklük ve performansta olması gerekmektedir. İdeal bir makine için en az 8 adet dairesel fırça, dayanıklı konveyör bant sistemi, güçlü motor kullanımı ve nitelikli gövde ve ara malzeme yapısı fiziksel olarak dikkat edilmesi gereken başlıklardır. Ek olarak, servis gereksinimleri düşünülerek makine tasarımının sade, yedek parçalarının ise kolay tedarik edilebilir olması halı yıkama makinesi alırken dikkat edilecek unsurlara karşılık olarak söylenebilir.

Euromak’ın rakiplerine göre farkı nedir?

Euromak, teknolojiyi her zaman ön planda tutan Ar-Ge anlayışı, üretimde nitelikli ve uzun yıllar kullanıma uygun malzemeleri ile geliştirilmiş satış sonrası hizmetleri bakımından öncü pozisyonunu korumaktadır.

Hangi halı yıkama makinesini seçmeliyim?

Bölgenizin m² cinsinden yıkama kapasitesi, halı kullanım alışkanlıkları ve tesisinizin teknik koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. İdeal şartlar altında, en az yüksek temizlik kapasitesine sahip 8 adet temizlik fırçası ile ayarlanabilir bant ve baskı sistemine sahip makinelerin tercih edilmesini önermekteyiz. Euromak olarak, her bölge şartına uygun, ideal fiyat/performans odaklı makineler üretmiş olmanın güveni içerisinde sizlere seçim konusunda da bir danışman konumunda olmayı kendimize sorumluluk olarak görmekteyiz. Bu kapsamda müşteri hizmetleri uzmanlarımız, her türlü sorunuzu cevaplamak ve size yönlendirme yapmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

Ödeme, Teslimat ve gümrük süreçleri nasıl işliyor?

Siparişte toplam ücretin yarısı, teslimat öncesi kalan tutarın tamamı tahsil edilmektedir. Teslimat işlemi fabrikamızda ve EXW kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakla birlikte nakliye masrafları ile ürünün nakil olunan ülkedeki gümrükleme işlemleri sizlerin sorumluluğunda bulunmaktadır.

Halı yıkama makinesi fiyatı ne kadar?

Sektöre yeni girecek ya da kapasite yükseltmek isteyen işletme sahiplerinin satın alma kararını etkileyen halı yıkama makinesi fiyatları, makinenin sunmuş olduğu performans ve kullanım ömrüne göre farklılık göstermektedir. Bant genişliği, fırça sayısı, motor gücü, gövde ve ara malzeme yapısı gibi unsurlar fiyata etki eden temel özelliklerdir. Euromak’ın alanında uzman müşteri hizmetleri ekibi, işletmeniz için en doğru makineyi seçebilmeniz için gerekli rehberlik ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Halı yıkama makinesi nasıl kullanılır?

Her şeyden önce halı yıkama makinesi, tesis yapısına en uygun biçimde konumlandırılmalıdır. Ergonomik bir kullanım sağlanabilmesi amacıyla makinenin etrafında gerekli boşluklar bırakılmalıdır. Elektrik ve su bağlantıları eksiksiz yapılmalı, voltaj değerlerinin uygunluğu kontrol edilmelidir. Makinenizin uzun yıllar performansını koruyabilmesi adına temiz su kaynağı sağlanmalı, halıları en iyi şekilde temizleyecek kimyasallar deterjan tankına eklenmelidir. Temizliği yapılacak halı, öncesinde güçlü bir halı çırpma makinesinden geçirilmeli, üzerinde bulunan katı yabancı partiküller ayrıştırılmalıdır. Yıkanacak halı için uygun baskı ayarı ve konveyör bant hızı seçilmelidir.

Euromak’ın size iletmiş olduğu periyodik bakım talimatlarına uygun şekilde makine bakımlarının ihmal edilmemesi kullanım ömrünü artıracaktır.