Keşfet

Halı yıkama tesisleri, çamaşırhaneler, otel gibi alanlarda kullanıma uygun geliştirilen Laundry endüstriyel çamaşır makineleri, geniş iş hacmi sayesinde yüksek kapasitede yıkama imkanı vermektedir.

Endüstriyel çamaşır makineleri, ilk günkü performansını korumayı dayanıklı malzeme yapısından almaktadır.

Yüksek kapasiteye sahip endüstriyel çamaşır makineleri, bu kapasitesini güçlü motoru ve geniş tambur hacminden sağlamaktadır.

Size en uygun endüstriyel çamaşır makinesi hangisi?

Model Isıtma Gücü Tambur Hacmi Voltaj Hareket Sistemi Garanti
Endüstriyel
Çamaşır Makinesi
18 kW 400 lt. 380 V PLC Kontrol 1 Yıl

Sıkça Sorulan Sorular

Makine yatırımı yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Bulunduğunuz bölgenin halı kullanım alışkanlıklarına uygun olarak makine özellikleri belirlenip ona göre seçim yapılmalıdır. Yalnızca fırça sayısı veya makine görseli değil, üreticinin yetkinliği ve sektör tecrübesi de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır. Ayrıca makine yatırımı yapmadan önce ön fizibilite aşaması doğru yapılarak en uygun makine parkuru tercih edilmelidir.

Euromak’ın rakiplerine göre farkı nedir?

Euromak, teknolojiyi her zaman ön planda tutan Ar-Ge anlayışı, üretimde nitelikli ve uzun yıllar kullanıma uygun malzemeleri ile geliştirilmiş satış sonrası hizmetleri bakımından öncü pozisyonunu korumaktadır.

Ödeme, Teslimat ve gümrük süreçleri nasıl işliyor?

Siparişte toplam ücretin yarısı, teslimat öncesi kalan tutarın tamamı tahsil edilmektedir. Teslimat işlemi fabrikamızda ve EXW kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakla birlikte nakliye masrafları ile ürünün nakil olunan ülkedeki gümrükleme işlemleri sizlerin sorumluluğunda bulunmaktadır.

Endüstriyel çamaşır makinesi nedir?

Endüstriyel çamaşır makineleri, büyük ölçekte ticari ve endüstriyel kullanım için tasarlanmış makinelerdir. Bu makineler genellikle halı yıkama hizmeti veren işletmeler, oteller, hastaneler, restoranlar, çamaşırhaneler gibi yoğun çamaşır yıkama ihtiyacı olan yerlerde kullanılır. Endüstriyel çamaşır makineleri, standart ev tipi çamaşır makinelerinden daha büyük ve daha dayanıklıdır. Genellikle yüksek kapasiteye sahiptirler ve daha hızlı bir yıkama süreci sunarlar. Bu makineler, genellikle yorgan, battaniye, ağır kumaşlar, örtüler, havlular vb. yıkama gerektiren tekstil ürünleri için idealdir. Endüstriyel çamaşır makinelerinin kullanılması, büyük miktarlarda çamaşırı daha hızlı ve etkili bir şekilde yıkama imkânı sağlar. Bu da işletmelere zaman ve maliyet tasarrufu kazandırır.

Euromak tarafından yüksek performans odaklı geliştirilmiş Laundry endüstriyel halı yıkama makineleri, geniş tambur hacmi, paslanmaya ve çevresel etmenlerden kaynaklı deformasyonlara karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Sanayi tipi çamaşır makinesi ne kadar?

Sanayi tipi çamaşır makinelerinin fiyatları, birkaç faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle normal ev tipi makinelere oranla daha yüksek kapasitede yıkama kapasitesi sağladıkları için fiyat aralığı da farklıdır. Endüstriyel bazda çamaşır makinelerinin fiyatını etkileyen temel unsurlar; tek seferde yıkama kapasitesi, motor gücü, üretimde kullanılan malzeme yapısı, kontrol sistemi vb. faktörler olmaktadır.

Sanayi tipi çamaşır makinesi kaç kg?

Sanayi tipi çamaşır makinelerinin kilogram kapasitesi gereksinimleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Tercih edeceğiniz endüstriyel çamaşır makinesinde kapasiteyi iş yoğunluğunuzu göz önünde bulundurarak seçmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu kapsamda geliştirilen Euromak Laundry endüstriyel çamaşır makineleri, sahip olduğu 400 litrelik iç tambur hacmi ve tek seferde 30 kg yıkama kapasitesi ile sizi yüksek iş verimliliğine ulaştıracaktır.