Keşfet

endustriyel-hali-supurgesi-tesla-x-2600
504.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Tesla X 2600

Makineyi Keşfet
endustriyel-hali-supurgesi-tesla-x-2600
576.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Tesla X 3000

Makineyi Keşfet
endustriyel-hali-supurgesi-tesla-x-3500
720.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Tesla X 3500

Makineyi Keşfet
endustriyel-hali-supurgesi-tesla-x-4200
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Tesla X 4200

Makineyi Keşfet
endustriyel-hali-supurgesi-tesla-x-6000
1.296.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Tesla X 6000

Makineyi Keşfet

Kuruma sırasında halı üzerine gelerek yapışan yabancı partiküllerin paketlenme aşamasından önce temizlenmesi, güçlü vakuma sahip endüstriyel süpürgeler ile çok kolay olmaktadır.

Yıkama işleminde, paketlemeden önce son aşama olan süpürme işleminde kullanılan endüstriyel süpürgeler, gerçekleştirilen nitelikli temizliğin daha belirgin bir görünün kazanmasında etkilidir.

Güçlü motor ve vakuma sahip endüstriyel süpürgeler, halı üzerindeki bütün istenmeyen yabancı maddeleri çekerek, hijyen ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlar.

Size en uygun endüstriyel süpürge hangisi?

Model Süpürme Fırçaları Günlük Kapasite Vakum Motor
Tesla X 6000 4 Adet 4500 m2 6000 m3 15,55 kwh
Tesla X 4200 4 Adet 3000 m2 4000 m3 7,8 kwh
Tesla X 3500 4 Adet 2500 m2 3000 m3 7,01 kwh
Tesla X 3000 4 Adet 2000 m2 3000 m3 7,01 kwh
Tesla X 2600 4 Adet 1750 m2 3000 m3 7,01 kwh

Sıkça Sorulan Sorular

Makine yatırımı yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Bulunduğunuz bölgenin halı kullanım alışkanlıklarına uygun olarak makine özellikleri belirlenip ona göre seçim yapılmalıdır. Yalnızca fırça sayısı veya makine görseli değil, üreticinin yetkinliği ve sektör tecrübesi de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır. Ayrıca makine yatırımı yapmadan önce ön fizibilite aşaması doğru yapılarak en uygun makine parkuru tercih edilmelidir.

Euromak’ın rakiplerine göre farkı nedir?

Euromak, teknolojiyi her zaman ön planda tutan Ar-Ge anlayışı, üretimde nitelikli ve uzun yıllar kullanıma uygun malzemeleri ile geliştirilmiş satış sonrası hizmetleri bakımından öncü pozisyonunu korumaktadır.

Ödeme, Teslimat ve gümrük süreçleri nasıl işliyor?

Siparişte toplam ücretin yarısı, teslimat öncesi kalan tutarın tamamı tahsil edilmektedir. Teslimat işlemi fabrikamızda ve EXW kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakla birlikte nakliye masrafları ile ürünün nakil olunan ülkedeki gümrükleme işlemleri sizlerin sorumluluğunda bulunmaktadır.

Endüstriyel halı süpürme makinesi nedir ve nasıl çalışır?

Kuruma aşamasına alınan halılarda çeşitli nedenlerden kaynaklı tozlanmalar meydana gelebilmektedir. Halı süpürme makinesi, paketleme aşamasından önce bu tozların alınarak, tertemiz bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır.

Çalışma prensibi, halıyı en iyi şekilde temizlemeye odaklı geliştirilen Tesla X halı süpürme makinelerinde 4 adet üst süpürme fırçası bulunmaktadır. Bu fırçalar halı üzerindeki kıl, tüy, toz vb. nesnelerin uzaklaştırılmasında etkilidir. Fırçalar yardımıyla alınan bu partiküller, güçlü vakum sistemi ile çekilerek temizliğin son dokunuşu gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel halı süpürme makinesi seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Öncelikle bütün tercihlerimizi etkileyen performans faktörü endüstriyel süpürgeler için de geçerlidir. Verimli bir temizlik için güçlü emiş gücüne sahip bir makine tercih edilmesi gerekir. İlk günkü performansını uzun yıllar koruyabilen bir makine, yatırımın geri dönüşünü hızlandırmakta ve karlılığa doğrudan etki etmektedir.

Tercih edeceğiniz halı süpürme makinesi, ergonomik bir kullanıma sahip olmalıdır. Rahat bir kullanım deneyimi iş potansiyelini de doğrudan yükseltmektedir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise makinenin kapasitesidir. Bulunduğunuz coğrafyanın tozlanma oranı, kullanılan halı türleri ve boyut bilgileri, tercihiniz noktasında dikkat etmeniz gereken konulardan birisidir.

Halı yıkama işletmesi açmak için hangi tür halı süpürme makinesi kullanmalısınız?

Halı süpürme işlemi, teslimat öncesinde temizliğin son aşaması olduğu için ayrı bir öneme sahiptir. Yapılan temizliğin niteliğini daha çok ortaya çıkartan bu uygulama, özellikle kurutma aşamasında halı üzerine yapışan tozların çekilebilmesini sağlar. Bunun için alınacak halı süpürme makinesi, nitelikli bir fırçalama sistemi bulundurmalıdır. Çünkü hem halının üzerinde hem de altında bulunan tozlar, fırçalar yardımıyla yüzeye taşınmaktadır.

Seçeceğiniz endüstriyel süpürgeler, güçlü vakuma sahip olan türler içerisinden tercih edilmelidir. Fırçalar yardımıyla yüzeye taşınan bu tozlar, vakum sistemi yardımıyla havadan tamamen uzaklaştırılır. Ayrıca kullanacak olduğunuz endüstriyel süpürgelerin dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması, uzun süre boyunca kesintisiz bir performans sağlayacaktır.