Keşfet

hali-cirpma-makinesi-flap-6000
1.296.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap

Makineleri Keşfet
hali-cirpma-makinesi-flap-bw-4200
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap BW

Makineleri Keşfet
ekonomik-hali-cirpma-makinesi-duster-4200
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Duster

Makineleri Keşfet

Endüstriyel halı çırpma makineleri, halılar üzerinde yer etmiş toz kıl ve diğer yabancı katı maddelerin ayrıştırılarak halıdan uzaklaştırılmasına yardımcı olan güvenilir bir tercihtir.

Halı çırpma makineleri eli ile çırpılması zorlu halıların, pratik ve hızlı bir biçimde tozlarının giderilmesini sağlar.

Halı toz alma makineleri, yıkama öncesinde halıların yabancı partiküllerden ayrıştırılmasını sağlayarak daha hijyenik ve verimli bir temizliğin kapılarını aralar.

Size en uygun çırpma makinesi hangisi?

Model Dövücü Merdane Günlük Kapasite Hareket Sistemi Vakum Motor Gücü
Flap 2 Adet 2000-4500 m2 Mekanik Kontrol 2000-4000 m3 4.77-8.44 kwh
Duster 1 Adet 2500-3000 m2 Mekanik Kontrol 3-5 kwh
Flap BW 2 Adet 2250-3000 m2 Mekanik Kontrol 2000 m3 5.87-7.07 kwh

Sıkça Sorulan Sorular

Makine yatırımı yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Bulunduğunuz bölgenin halı kullanım alışkanlıklarına uygun olarak makine özellikleri belirlenip ona göre seçim yapılmalıdır. Yalnızca fırça sayısı veya makine görseli değil, üreticinin yetkinliği ve sektör tecrübesi de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır. Ayrıca makine yatırımı yapmadan önce ön fizibilite aşaması doğru yapılarak en uygun makine parkuru tercih edilmelidir.

Euromak’ın rakiplerine göre farkı nedir?

Euromak, teknolojiyi her zaman ön planda tutan Ar-Ge anlayışı, üretimde nitelikli ve uzun yıllar kullanıma uygun malzemeleri ile geliştirilmiş satış sonrası hizmetleri bakımından öncü pozisyonunu korumaktadır.

Ödeme, Teslimat ve gümrük süreçleri nasıl işliyor?

Siparişte toplam ücretin yarısı, teslimat öncesi kalan tutarın tamamı tahsil edilmektedir. Teslimat işlemi fabrikamızda ve EXW kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakla birlikte nakliye masrafları ile ürünün nakil olunan ülkedeki gümrükleme işlemleri sizlerin sorumluluğunda bulunmaktadır.

Halı çırpma makinesi nasıl çalışır?

Endüstriyel halı çırpma makinelerinin çalışma prensibi oldukça basittir. Halının her tarafına eşit miktarda darbe uygulayarak halı liflerine yapışmış kıl, tüy, toz vb. yabancı partiküllerin halı yüzeyine çıkmasını sağlar. Halı yüzeyine çıkan bu maddeler güçlü vakum ile çekilerek temizlik işleminin ilk adımı gerçekleştirmiş olunur.

Halı çırpma makineleriyle nasıl verimli ve etkili bir temizlik sağlanır?

Halı yıkama parkurunun ilk aşamasını oluşturan halı çırpma işlemi, etkili bir temizlik için en önemli uygulamaların başında yer almaktadır. Çırpma işleminden geçirilmeyen halıların temizlik kalitesinde gözle görülür bir düşüş meydana gelmektedir. Fazlalık toz ve partiküllerin yıkama öncesinde ayrıştırılmaması durumunda yıkama sonrasında hav aralarında kalıntı bırakır.

Halı çırpma makineleri, güçlü motoru sayesinde halının her bir köşesine yüksek ve eşit miktarda darbe uygulayan çırpma sistemi ile iş verimliliğinizin yükselmesine doğrudan katkı sağlar.

Endüstriyel halı çırpma makinelerinin işletme verimliliğine etkisi nedir?

Bir halı yıkama işletmesi için ister yeni açılmış isterse de uzun süredir varlığını sürdürüyor olsun, marka bilinirliğini oluşturmak bir hayli önemlidir. İyi bir marka bilinirliği oluşturmak için ise donanımlı bir hizmet ile yüksek müşteri memnuniyetinin elde edilmesi gerekmektedir. En basit yolla müşteri memnuniyetinin sağlanması ise verimli bir temizlik ile mümkün olur. Bu noktada geliştirilen halı çırpma makineleri, halı yıkama işleminin ilk ve en önemli kısmını oluşturur.

Çırpma işleminden geçen halıların yıkama aşaması daha hızlı bir biçimde gelişmekte ve aynı zamanda çırpılmayan bir halıya oranla daha iyi temizlenmektedir. Bu sayede iş verimliliği yükselerek iş yapma süresi oldukça kısalmaktadır.