Keşfet

hali-cirpma-makinesi-flap-2500
576.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap 2500

Makineyi Keşfet
hali-cirpma-makinesi-flap-3000
720.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap 3000

Makineyi Keşfet
hali-cirpma-makinesi-flap-3500
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap 3500

Makineyi Keşfet
hali-cirpma-makinesi-flap-6000
864.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap 4200

Makineyi Keşfet
hali-cirpma-makinesi-flap-6000
1.296.000 m2'ye kadar Yıllık Kapasite

Flap 6000

Makineyi Keşfet

Flap halı çırpma makineleri, güçlü çırpma sistemi yardımı ile halıların toz ve kirlerden arındırılmasına ve iş verimliliğinin ise yükselmesine katkı sağlar.

Flap halı çırpma makineleri, hem hijyenik bir temizlik gerçekleştirmekte hem de toz kıl ve tüy gibi partikülleri çekerek işyerinizde yaşanabilecek olası muhtemel alerji ve solunum problemlerini engelleyerek sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlanmasına yardımcı olmaktadır.

Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamanıza odaklı geliştirilen Flap toz alma makineleri, yatırımınızı kazanca dönüştürecek teknik donanıma sahip olarak geliştirilmiştir.

Size en uygun çırpma makinesi hangisi?

Model Dövücü Merdane Günlük Kapasite Hareket Sistemi Vakum Motor Gücü
Flap 2 Adet 2000-4500 m2 Mekanik Kontrol 2000-4000 m3 4.77-8.44 kwh
Duster 1 Adet 2500-3000 m2 Mekanik Kontrol 3-5 kwh
Flap BW 2 Adet 2250-3000 m2 Mekanik Kontrol 2000 m3 5.87-7.07 kwh

Sıkça Sorulan Sorular

Halı çırpma makinesi fiyatları ne kadar?

Halı toz alma makinesi fiyatları, makinenin genişliğine, çırpma ve vakum gücüne, günlük ve yıllık kapasitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İyi bir endüstriyel çırpma makinesi, iş yerinizin büyüklüğüne, halı kullanım sıklığına, tür ve boyut özelliklerine göre değerlendirdiğiniz makinedir.

Fiyatından dolayı işletme hacminizin çok altında bir halı toz alma makinesi tercihinde bulunmak, iş verimliliğinde kayıpları da beraberinde getirir. Aynı şekilde işletme kapasitenizin çok üzerinde bir makine tercihinde bulunmak ise gelir gider dengesinin bozularak amortisman süresinin uzamasına yol açabilmektedir.

Bu kapsamda Euromak tarafından geliştirilen Flap endüstriyel halı çırpma makineleri, farklı güç ve motor seçeneklerine sahip modelleri ile iş performansınızı optimum seviyeye çıkartmaya odaklıdır. Alanında uzman satış personellerimiz, işletmeniz için en uygun makineyi tercih etmeniz konusunda her zaman destek sağlamaya devam etmektedir.

Halı çırpma makinesi temizlik işlemini nasıl yapar?

Flap halı çırpma makinelerinde bulunan ve halının her tarafına eşit miktarda etki eden 2 adet dövücü merdane aracılığıyla halı arasında kalan katı partiküller çıkarılır. Çıkarılan maddeler fırçalar yardımıyla halıda uzaklaştırılır. Bu sayede halı üzerine yapışmış ve çırpma işleminde çıkarılamayan kirler de bu sayede halıdan uzaklaştırılmış olur.

Flap halı çırpma makinelerinde, çırpma haznesine toplanan nesneler vakum sistemi yoluyla çekilerek vakum haznesine alınır. Vakum işlemi ile havada uçuşan ve tekrar halıya yapışma ihtimali olan tozların da yapışması engellenmektedir. Yıkama işleminden önce halının çırpılması daha sağlıklı bir temizlik süreci gerçekleştirilmesinin en büyük destekçisi olur.

Halı çırpma makinesiyle hangi tür halılar temizlenebilir?

Halı çırpma makineleri, halı yıkama işletmelerinin temizlik sürecini hızlandıran, verimliliği ve performansı yükselten en önemli aşamalardan birisidir. Yıkama işleminin gerekli yardımcılarından birisi olan bu işlem ile halı yıkama makinesinde yıkanan bütün halılar çırpma makinesinde de rahatlıkla zarar görmeden çırpılabilmektedir.