EUROMAK

Masine za industrijski cisccenje i pranje tepiha

Euromak je proızvodzacka fırma u sektoru za pranje tepıha.Svojım ıstrazıvackım radom ,proızvodı masıne za pranje tepıha,masıne za cıjedzenje tepıha,masıne za klofanje tepıha,industrıjske masıne za usısavanje prasıne,te ostala pomocna sredstva koja su potrebna za ovaj sektör.

Sürekli büyüyen ve gelişen global endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren Euromak, uzman iş kaynağı, satış sonrası servis desteği ve sürekli gelişen teknolojisi ile dünya standartlarında makinalar üretir ve ihracatını gerçekleştirir.

Euromak, gelişmiş üretim hattı, işinde uzman çalışanları ve sektördeki tecrübesiyle, sektörü anlayan, sektör için üretim yapan bir markadır. Yaptığı her proje ile sektörün alt yapısını destekleyen kaliteli, yenilikçi ve güvenilir bir marka halini almıştır.

Euromak olarak müşterilerimize makina kullanım eğitimi vermekteyiz ve bu şekilde müşterilerimizin iş yapma sürecini verimli hale getirmekteyiz. Satışını sağladığımız Euromak Halı Yıkama Makinaları tasarım ve kullanım kolaylığı bakımından kullanıcı dostu makinalardır.

Üretimini yaptığımız halı çırpma, halı yıkama, halı sıkma, endüstriyel halı süpürme, çamaşır makinaları ve koltuk yıkama makinası gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm makinaları teknolojik üretim hattımız ile üretiyoruz. ARGE ve teknolojik alt yapımız ile müşterilerimiz için üretiyor, sektör için geliştiriyoruz. Halı yıkama sektörünü yakından takip ederek sorunları tespit ediyoruz ve bir sonraki adımımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek projeleri hayata geçirmek için atıyoruz.

EUROMAK, Cetke za pranje tepiha predlaze Hilal Fırca kompaniju.

Hilal Fırca proizvodi cetke za pranje tepiha...

project image
personel img
Halil

Türkçe İçin

personel img
Anna

İngilizce-Rusça İçin

personel img
Alaa

Arapça İçin

personel img
Sanela

Boşnakça-Sırpça-Hırvatça

personel img
Maksim

İngilizce-Rusça İçin

EUROMAK, preporucuje Mix7 sampone za pranje tepiha

Mix 7 hemija,proizvodi industrijske hemikalije za ciscenje...

project image