TESLA 3000

FIRÇALAMA: Makinamızda, halı havlarının taranmasını ve halı içerisinde kalan kıl, tüy, toz ve benzeri yabancı maddelerin halıdan sökülüp temizlenmesini sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanarak üretilmiş fırçalar kullanılmaktadır. Grup firmamız Hilal Fırça tarafından, uzun yıllar sektörde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz neticesinde dizayn edilerek üretilen bu fırçalar, yüksek devirde çalışarak halı içindeki tüm yabancı maddeleri sökerek vakum ağızlarına itmektedir.

VAKUM: Fırçalar sayesinde sökülen yabancı maddeler özel vakum ağızları ile vakumlanarak toz haznesine gönderilmektedir. Makinada iyi bir vakumlama kullanılmazsa, fırçaların yapmış olduğu işlem sonuçsuz kalmaktadır.Doğru devirde ve güçte vakum sistemi seçilerek etkili sonuç elde edilmelidir.

ALT FIRÇALAMA: Ön yüzleri fırça ve vakum sayesinde temizlenen halıların, arka yüzlerine yapışma ihtimali olan kıl ve benzeri yabancı maddelerin temizlenmesi alt temizleme fırçaları ile yapılmaktadır.Bu sayede tam ve etkili temizlik sağlanmaktadır.

HIZ KONTROL: Konveyör bant ve fırçalama grubundaki hız kontrol sayesinde tüm halılarda etkili ve verimli temizlik sağlanmaktadır. Halıların cinsine ve özelliklerine göre fırçalama ve vakumlama işleminin süresini ve etkisini kullanıcı tayin edebilmektedir. Hız, kontrol altında ve performansı siz belirliyorsunuz.

BANT SİSTEMİ: Halı taşıma sistemi dediğimiz konveyör bantlar, halının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.
Modüler ve parçalı olarak kullandığımız bu hatların kolay değiştirilebilir olması oldukça önemlidir.

BASKI SİSTEMİ: Fırçalama grubumuzun tüm halılarda etkili temizlik ve vakumlama yapabilmesi için özel olarak tasarladığımız asansör sistemi kullanılmaktadır.Bu sistemin avantajı, milimetrik olarak sistemi aşağı ve yukarı hareket ettirebilme olanağı sağlamasıdır.Bu sayede en ince halıdan en kalınına kadar olan tüm halı çeşitlerinde, tüm noktaları eşit bir şekilde temas sağlanarak tam bir temizlik yapılmaktadır.

KONTROL PANELİ: Makine önüne yerleştirilen kontrol panelinin ulaşılabilir olması ve tüm sistemin kontrol imkanının olması kullanıcı için büyük avantaj  sunmaktadır.Özellikle baskı ayarlarının panel üzerinde ve kontrol edilebilir halde olması, etkili ve verimli temizliğe katkı sağlamaktadır.

TASARIM: Türkiye’ de birçok ili gezerek, yüzlerce halı yıkama işletme sahibi ile diyalog kurarak sektörün ihtiyaçlarını belirlemeye çalıştık.Aldığımız geri bildirimler ve tavsiyeler neticesinde, halının paketlenmeden önce son kez etkili bir süpürme işleminden geçirilmesi gerektiği tüm sektör temsilcileri tarafından ortak bir karar olarak oluştu. Euromak olarak biz, bu konuda AR-GE’lerimizi yaptık ve ilk prototipi üreterek kendi tesisimizde kullanmaya başladık.Zaman içinde edindiğimiz tecrübeler ve yaptığımız araştırmalar neticesinde en etkili ve verimli endüstriyel süpürgeyi üreterek sektörün hizmetine sunduk.

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

    Ürün Kodu :   3000
    En :   3500 mm
    Boy :   2100 mm
    Yükseklik :   1900 mm
    Ağırlık :   1500kg
    Motor Gücü :   8,5 kw
    Malzeme :   Boyalı Çelik
    Voltaj :   380 V
    Vakum :   4000 m²/saat   
    Toz Kapasitesi :   20 lt   
    Günlük Kapasite :   2000m²
    Kullanım :   Otomatik
    Garanti Süresi :   1 yıl
TOP