FLAP BWP 2500

ÇIRPMA SİSTEMİ: Konveyör banta ters olarak yerleştirilen halı; taşıyıcı merdaneler sayesinde dövücü merdanenin altına halıyı taşıyor, buraya gelen halılar boydan boya özel olarak tasarlanmış 4’lü merdane sistemi sayesinde her noktasını eşit şekilde dövme ve çırpma yaparak halı içindeki birikmiş olan toz, hav, kıl, vs.. yabancı maddelerin halıdan tamamen arınmasını sağlıyor..

RULO FIRÇA: Çırpma istasyonundan geçen halıda kalabilecek özellikle saç kıllarının halıdan tamamen uzaklaştırılması rulo fırça sayesinde olmaktadır. Burada tercih edilen rulo fırça özel olarak tasarlanıp uygulamaktadır..

BANT SİSTEMİ: Halıyı önden arkaya taşıma işlemini yapan konveyör bant sistemi uzun yıllar kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve tercih edilmiştir. En önemli özelliği ise çift yöne çalışabiliyor olmasıdır. Tam temizlenmediğini düşündüğümüz halıyı geri çekerek tekrar çırpma imkanı sağlamaktadır.

TAŞIYICI FIRÇA SİSTEMİ: Çırpma ve fırçalama sonucunda makine haznesinde biriken toz vs.. gibi yabancı maddeler , bant üzerine yerleştirilmiş fırçalar sayesinde makine dışına taşınmaktadır. Bu fırçalı bant sistemimiz makinanın daha sessiz ve verimli çalışmasını sağlamaktadır.

VAKUM SİSTEMİ: Çırpma ve fırçalama sonucunda makine haznesinde biriken toz vs.. gibi yabancı maddelerin vakum ünitesi sayesinde bir haznede toplanmasını sağlamaktadır. Özellikle uçuşan tozların emiş sistemi ile vakumlanıp ortamdan uzaklaştırılmasına yaramaktadır.

KONTROL PANELİ: Makine üzerine yerleştirilen kontrol paneli sayesinde kullanımı kolay ve ulaşılabilir olması kullanıcı açısından avantaj sunmaktadır. Kullanılan elektronik parçalar uzun yıllar kullanılabilecek ve arıza çıkarmayacak kalitede ürünler seçilmektedir.

KALİTE: Üretim aşamasının her birinde kalite yönetim sistemi uygulanarak CE Standartlarında makinalar tasarlanıp üretilmektedir.  Gerekli belgelendirme ve testleri yapılarak kaliteden taviz vermeden makinalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

    Ürün Kodu :   BWP 2500
    Dövücü Sayısı :   4X4
    En :   3300mm
    Boy :   1400mm
    Yükseklik :   1500mm
    Ağırlık :   1000kg
    Motor Gücu :   3,7 kw
    Malzeme :   Boyalı Çelik
    Voltaj :   380V
    Günlük Kapasite :   2000m²
    Kullanım :   Otomatik
    Garanti Süresi :   1 yıl