ekonomik-hali-yikama-makinasi-worker-sc-1 ekonomik-hali-yikama-makinasi-worker-sc-2

WORKER-SC-3000-EKO Halı Yıkama Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonDİSK FIRÇA : Ekonomik Worker SC 3000’de 5 adet, Ø430 mm dairesel fırça bulunur. Disk fırça üzerinden verilen deterjan sayesinde, deterjanın halı liflerinin diplerine kadar ulaşması sağlanır. Bu fırçalar halı liflerini, sağa ve sola hareket ederek derinlemesine temizler.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonRULO FIRÇA :Ø260 mm olan rulo fırçası, disk fırçalar sayesinde yumuşatılmış olan kirleri rulo fırçanın tarama sistemi ile yukarı hareketle halıdan tamamen sökülmesini sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonSIYIRICI GELBERİ: 2x300 mm sıyırıcı gelberi, disk ve rulo fırçasının halıdan söktüğü kirleri ve havları, gelberi sistemi ile halının enine hareketle yanlardan verilen tazyikli su yardımı ile deterjan kalıntıları halıdan uzaklaştırılır ve durulanır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonALT YIKAMA FIRÇASI :  Ø200 mm olan alt yıkama fırçası, yıkama işlemi tamamlanmış olan halının sarılması esnasında alt yüzeyini fırçalayarak kıl, hav, kir gibi maddelerden temizlenmesini sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonDURULAMA SİSTEMİ : Makinanın üç noktasından verilen durulama suyu, halının deterjan ve kirlerinden tamamen arınmasını sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMEKANİK KONTROL : Pano üzerinde bulunan butonlar ile kontrol edilmektedir. Kullanımı kolay ve ekonomiktir. Mekanik kontrolde, parçaların tedarik edilebilmesi hızlı ve kolay olduğu için avantajlıdır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBANT SİSTEMİ : Konveyör bant ölçüleri değişiklik göstermektedir. Müşteri talebine göre bant genişliği ayarlanabilir. Kullanmış olduğumuz parçalı bant sayesinde bant temizliği rahatlıkla yapılabilir ve ergonomik bir kullanım imkânı sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonHIZ KONTROL : 3 eksende hız kontrol opsiyonu bulunur. Hız kontrol imkânı yıkama kalitesini doğrudan etkilemektedir. Fırçalama grubu ve konveyör bandın hızlarını halının kirlilik durumuna göre ayarlayarak daha iyi bir yıkama kalitesi yakalanabilir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonHALI BASKI AYARI: Euromak’ın, fırça baskı sistemi özel olarak tasarlanmıştır ve kontrol panelinden ayarlanabilir. Makinada yıkanacak olan halıların kalınlıklarına göre asansör sistemi ile baskı ayarı verilebilmektedir. Bu da size Euromak baskı sistemi her cins ve her tip halıyı yıkama imkânı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

project image Disk Fırça Sayısı 5 Adet
project image Disk Fırça Ø430 mm.
project image Rulo Fırça Ø260 mm.
project image Alt Yıkama Fırça Ø200 mm.
project image Sıyırıcı Gelberi 2 X 300 mm.
project image Baskı Sistemi Lineer
project image Kullanım Manuel
project image Bant Genişliği 3175 mm.
project image Su Tüketimi 5-20 lt/dk
project image Hareket Sistemi Mekanik Kontrol
project image Motor Gücü 12.19 kW
project image Günlük Kapasite 600 m2
project image Bant Hızı Ayarlanabilir
project image Max. Halı Genişliği 3000 mm.
project image Kontrol Paneli Buton
project image Yıkama Hızı 0.5-1 m/dk
project image Malzeme Sıcak Daldırma Galvaniz
project image Voltaj 380V
endustriyel-supurge-ikon