ekonomik-hali-cirpma-makinasi-1 ekonomik-hali-cirpma-makinasi-2

DUSTER-3000 Halı Çırpma Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonÇIRPMA SİSTEMİ: Halı, bant sistemine ters olarak yerleştirilir. Yerleştirilen halı bant sistemi ile üst dövücü merdanelerin arasına taşınır. DUSTER 3000 dövücü merdane sistemi halıyı bir dakikada 1x208 darbe vurarak her noktasını eşit bir şekilde çırpar. Bu sayede halı içinde birikmiş olan toz, hav, kıl ve yabancı maddeler halıdan uzaklaşır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonRULO FIRÇA: Halı çırpma işlemi, halıda bulunabilecek yabancı maddelerin halıdan arındırılmasına yardımcı olur. Bu işlem aynı zamanda tarama görevi de gören Ø175 mm rulo fırça sayesinde olmaktadır. Halı, tarama rulo fırçasından geçerken halıya yapışan maddeleri halıdan söker. Burada kullanılan rulo fırça, halı çırpma işlemi için özel olarak tasarlanıp uygulanmıştır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBANT SİSTEMİ: Halıyı taşıma işlemi gören konveyör bant sistemi kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bant sistemi çift yönlüdür. Ağır ve tekrar çırpılması gerektiğini düşündüğünüz halıları ileri- geri kontrol sistemi sayesinde, geri alıp tekrar ileri vererek tekrar çırpma işlemine başlama imkanı sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMEKANİK KONTROL: Makina üzerine yerleştirilen kontrol paneli sayesinde kullanımı kolay ve ulaşılabilir olması kullanıcı açısından avantaj sunmaktadır. Kullanılan elektronik parçalar uzun yıllar kullanılabilecek ve arıza çıkarmayacak kalitede ürünlerden seçilmektedir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKALİTE: Üretim aşamasının her birinde kalite yönetim sistemi uygulanarak CE Standartlarında makinalar tasarlanıp üretilmektedir. Gerekli belgelendirme ve testleri yapılarak kaliteden taviz vermeden makinalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Teknik Özellikler

hali-silkeleme-makinasi-ikon Dövücü Merdane Sayısı 1 Adet
hali-silkeleme-makinasi-ikon Tarama Rulo Fırça Ø175 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Çırpma Hızı 1-2 m/dk
hali-silkeleme-makinasi-ikon Motor Gücü 3 kW
hali-silkeleme-makinasi-ikon Günlük Kapasite 2500 m2
hali-silkeleme-makinasi-ikon Bant Hızı Sabit
hali-silkeleme-makinasi-ikon Hareket Sistemi Mekanik Kontrol
hali-silkeleme-makinasi-ikon Bant Genişliği 3115 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Max. Halı Genişliği 3000 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Kontrol Paneli Manuel
hali-silkeleme-makinasi-ikon Malzeme Boyalı Demir
hali-silkeleme-makinasi-ikon Voltaj 380V
endustriyel-supurge-ikon