1.CARPET WASH & CLEAN EXPO – HALI YIKAMA VE TEMİZLİK FUARI

/ / Genel
EUROMAK

Dünyada ilki gerçekleştirilen Carpet Wash & Clean Expo – Halı Yıkama ve Temizlik Fuarı dünyada ilk defa TEMSİAD himayesinde ve DEMOS Fuarcılık işbirliği ile 18-19 ve 20 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti.Fuara Halı Yıkama ve Temizlik sektörünün önde gelen firmaları katıldı.Fuarda 35 ülkeden ve yurt içinden yaklaşık 2000 ziyaretçi ağırlandı. Ziyaretçiler ürünlere yoğun ilgi gösterdiler.

Katılımcı firmalar makinalarını ve sarf malzemelerinden oluşan birçok ürününü sergileme ve tanıtma fırsatını yakaladılar.

Fuar, sektörümüzde yapılan ilk fuar olmasının yanı sıra, 35 ülkeden katılımcı sağlaması ile halı yıkama sektörünün toplu olarak Dünyaya açılan ilk penceresi olma unvanını da kazanmıştır.

Uzun yıllar yaptığımız ve yapmaya da devam ettiğimiz AR-GE çalışmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünleri ‘EUROMAK’ olarak ilki gerçekleşen fuarımızda ziyaretçilere sunduk.

EUROMAK olarak, Halı Yıkama, Halı Sıkma, Halı Çırpma, Halı Süpürge ve Elde Halı Yıkama Makinaları olmak üzere ürünlerimizi sergilediğimiz bu fuarda, birçok modelimizle fuarın en ciddi katılımcısı ve en ilgi çeken firması olduk.

Ürünlerimizi hâlihazırda ki kullanıcılara ve potansiyel kullanıcı adaylarına tanıtarak sektörün gelişimi için ciddi adımlar attık. Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yılların verdiği bilgi ve birikimi diğer kullanıcılarla paylaşarak Dünyanın birçok noktasından gelen bayilerimiz ile hem kendi hem de başka ülkelerden gelen ziyaretçilerle tanışma, deneyimlerimizi aktarma ve fikir alışverişi yapma fırsatı bulduk.

Ülkemizden ve dünyanın birçok noktasından gelen ziyaretçilerimize ayrıca halı yıkama işine yatırım yapan, vizyonunu genişletmek amacıyla fuarda bulunan çift yönlü bilgi alışverişinde bulunarak kendini gelişime açık tutan tüm ziyaretçilerimize Teşekkürü borç biliriz.

Seneye tekrar görüşmek dileğiyle…

 

EUROMAK

 

 

EUROMAK

 

 

EUROMAK

 

TOP