1.CARPET WASH & CLEAN EXPO – HALI YIKAMA VE TEMİZLİK FUARI

/ / Genel
EUROMAK

Carpet Wash & Clean Expo – Halı Yıkama ve Temizlik Fuarı dünyada ilk defa TEMSİAD himayesinde ve DEMOS Fuarcılık işbirliği ile 18-19 ve 20 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul’ da gerçekleştirilmiştir.

Fuarımıza 35 ülkeden ve yurt içinden yaklaşık 2000 ziyaretçi katılarak, sergilemiş olduğumuz ürünler hakkında geniş ve detaylı bilgiler edinmişlerdir.

İlkini gerçekleştirdiğimiz, Halı Yıkama ve Temizlik Fuarı’ na sektörün önde gelen güzide firmaları katılmıştır.

EUROMAK

Katılımcı firmalarımız makinalarını ve sarf malzemelerinden oluşan birçok ürününü sergileme ve tanıtma fırsatını yakalamıştır.

Fuarımız, sektörümüzde yapılan ilk fuar olmasının yanısıra, 35 ülkeden katılımcı sağlaması ile halı yıkama sektörünün toplu olarak Dünyaya açılan ilk penceresi olma ünvanını da kazanmıştır.

EUROMAK olarak, Halı Yıkama, Halı Sıkma, Halı Çırpma, Halı Süpürge ve Elde Halı Yıkama Makinaları olmak üzere ürünlerimizi sergilediğimiz bu fuarda, birçok modelimizle fuarın en ciddi katılımcısı ve en ilgi çeken firması olduk.

Dünyanın farklı noktalarındaki bir çok ülkeden davet ettiğimiz bayilerimize, hem kendi ülkelerinden hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerle tanışma ve fikir alışverişi yapma fırsatı sunduk.

EUROMAKUzun yıllardır yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz AR-GE çalışmalarımız ve araştırmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünlerimizi, EUROMAK olarak sergileme imkanını, fuarımız vesilesiyle yakaladık.

Ayrıca, makina kullanıcılarına ve kullanıcı adaylarına makinalarımızı tanıtarak, neyi, ne için, yaptığımızı, hangi maksatla hangi ürünleri nasıl geliştirdiğimizi, sektörü nasıl tanıdığımızı ve sektörde ne gibi iyileştirmeler yapılmasının gerektiğini yüz yüze yaptığımız görüşmelerimizde anlatarak, sektörümüzün gelişimine en ciddi katkıları sağlayan firmalar arasındaki yerimizi aldık.

 

EUROMAK

Ülkemizden ve Dünyanın birçok bölgesindeki Ülkelerden gelen, halı yıkama işine yatırım yapan, vizyonunu genişleterek bu sektörde kendini geliştirmek isteyen ve fuar vasıtasıyla bizlerle de tanışma fırsatı yakalayan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Makinalarımızı ve ürünlerimizi yakından görüp inceleyen, bilgi edinen ve bu şekilde maddi kazançtan ziyade manevi kazançla evlerine dönen tüm ziyaretçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz ve seneye tekrar görüşmek ümidiyle diyoruz.