TITAN Otomatik Halı Yıkama Makinesi

DİSK FIRÇA : 16 Adet Ø460mm dairesel fırça, sağa sola hareket ile halı liflerinin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Disk fırçaların baskıları kontrol panelinden istenilen miktarda ayarlanabilir özelliktedir. Disk fırça üzerinden verilen deterjan sayesinde, deterjanın halı liflerinin diplerine kadar ulaşması sağlanır. Ovalama sistemi sayesinde halı kirlerinin yumuşatılarak sökülmesi sağlanır.

RULO FIRÇA : Disk fırçalar sayesinde yumuşatılmış olan kirlerin rulo fırçanın tarama sistemi ile halıdan tamamen sökülmesi sağlanır. Fırça üzerinden verilen su sayesinde durulama işlemi kısmen tamamlanmış olur.

GELBERİ FIRÇA : Disk fırça ve rulo fırça ile yumuşatılıp sökülen kirler ve oluşan havlar halının enine hareketle kirlerden ve havlardan arındırılmış olur. Gelberi fırçanın sistemine bağlı olarak tazyikli su ile tamamen durulanmış olur.

ALT YIKAMA FIRÇASI : Yıkama işlemi tamamlanmış olan halının sarılması esnasında hız kontrollü alt yıkama fırçası alt yüzeyini fırçalayarak kıl, hav, kir gibi maddelerden temizlenmesini sağlar.

DURULAMA SİSTEMİ : Makinede üç noktadan verilen durulama suyu ile halı, deterjan ve kirlerden tamamen arındırılmış olur. Böylece yıkama işlemi tamamlanmış olur.

PLC KONTROL : Makine bilgisayar kontrollü olup sistemin tamamını dokunmatik ekran sayesinde parmak uçlarınızla kontrol edebilirsiniz. Makinede oluşabilecek hataları bilgisayar ekranında görebilir ve anında müdahale edebilirsiniz.

MANUEL KONTROL : Pano üzerindeki butonlar sayesinde kullanımı kolay ve ekonomik bir modeldir. Parçalarının kolay tedarik edilebilmesi büyük bir avantaj olup iş kaybını en aza indirmek için tasarlanmıştır.

BANT SİSTEMİ : Bölgesel olarak halı ebat ve ölçülerine göre konveyör bant ölçüleri değişiklik gösterebilir. Müşteri taleplerine göre bant genişliği ayarlanabilir.

HIZ KONTROL : 3 eksende hız kontrol opsiyonu ile her türden halıyı yıkama avantajı sağlar. Makinanın yıkama gruplarının hız kontrol sistemi sayesinde iş kaybı minimuma indirilir. Hız kontrol imkanı yıkama kalitesini etkileyen en önemli özelliklerdendir.

HALI BASKI AYARI : Makinede yıkanacak olan halıların kalınlıklarına göre asansör sistemi ile halıya göre baskı ayarı verilebilmektedir.

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Ürün Kodu : 2600-3500-4200
  En : 3200-4100-4800mm
  Boy : 4900mm
  Yükseklik : 1950-1950-1950mm
  Motor Gücü : 40-40-42kw
  Ağırlık : 2700-3000-3650kg
  Mak. Halı Genişliği : 2500-3400-4100mm
  Bant Genişliği : 2600mm
  Bant Hızı : Hız Kontrollü Ayarlanabilir
  Maximum Halı Genişliği : 2500mm
  Kontrol Paneli :PLC veya Manuel
  Malzeme : 304 Krom
  Haraket Sistemi : Hız Ayarlı PLC
  Vakum :Yok
  Elektirik Tüketimi : 40 kw/saat
  Tahliye Gideri : Var
  Kullanım : Otomatik
  Günlük Kapasite : 1500m2
  Disk Fırça : Ø460mm
  Rulo Fırça : Ø260mm
  Gelberi Fırça : Ø280mm
  Alt Yıkama Fırça : Ø200mm
  Hız : 0,5m/dk – 1m/dk
  Garanti Süresi : 2 Yıl
 • CATEGORY
 • TAGS